Branding i komunikacja

Jak Cię widzą… tak będą o Tobie sądzić, pisać i mówić.

Niezależnie, co i jak oferujesz, jeśli nie jest to właściwie dobrane do odbiorców, nie oczekuj wyników czy mierzenia się z konkurencją.

Branding i właściwa komunikacja marki z odbiorcami to klucz do zaufania, za którym pojawia się sukces marki, produktów czy usług.

Strategia marki

Konstruujemy i wdrażamy strategie promocji i budowania wizerunku (uwzględniając, propozycję wartości, cele, osobowość marki, grupę docelową).

Kontent i tworzenie przekazu

Oprócz tworzenia nazw i haseł reklamowych, możemy pomóc w pisaniu skutecznych i perswazyjnych ofert, czy tekstów marketingowo-sprzedażowych.

Grupy docelowe

Badamy i tworzymy grupy docelowe (persony) dla segmentów B2C i B2B. Analizujemy działania konkurencji.

Konsultacje i badania

Jesteśmy w stanie zaprojektować badanie rynku, które pozwoli bezbłędnie zaprojektować wizerunek, strategię marki oraz dopasowanie produktów i usług do grupy docelowej.

Projektowanie usług i produktów

Na podstawie doświadczeń użytkownika jesteśmy w stanie zaprojektować zadowolenie na każdym etapie kontaktu z Twoją marką.

Głębokie spojrzenie

Kompleksowe i złożone podejście do brandingu to właściwa droga do sukcesu. Warto przyjrześć się sytuacji z perspektywy marketingu customer centric (4C) zamiast klasycznych metod 4P (produkt, price, place, promotion), które już dziś nie działają.

Jak wygląda współpraca?

Umawiasz się na konsultację

Ustalamy cele i zakres działania

Pracujemy wspólnie

Zbieramy wyniki i doświadczenia

Jeśli chcesz, aby klienci Cię pokochali, a sprzedaż nie przyprawiała o ból głowy, to rozwiązaniem jest dobrze skonstruowany branding.

Kampanie reklamowe

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami: