Cechy hostingu dedykowanego WordPress:

Usługa dostarczana na zasadzie SaaS (Software as a Service) i dostarcza Ci działającą stronę WWW jako CMS – łatwy w zarządzaniu panel zarządzania treściami na stronie. Bazujemy na bogato rozbudowanym systemie CMS WordPress. Najważniejsze cechy to:

Ultraszybość

Pełna opieka i monitoring

Skalowalnosć

Dla kogo jest ta usługa?

  • Jeśli nie chcesz zajmować się administracją, technikaliami i wolisz powierzyć działanie i zarządzanie usługami profesjonalistom – to rozwiązanie jest dla Ciebie.
  • Jeśli Twoja firma ma zamiar się rozwijać i potrzebujesz wysokiej dostępności, szybkości oraz chcesz systematycznie poprawiać jakość usług i skuteczność działań w Internecie – pakiety „Managed” oraz „SEO” będą odpowiednie.
  • Jeżeli Twoja strona internetowa ma pozyskiwać nowych klientów i chcesz wiedzieć skąd przychodzą i co robią na niej użytkownicy – pakiet WordPress SEO będzie najbardziej odpowiedni.

Dostępne pakiety:

Dlaczego hosting dedykowany jest wyjątkowy?

  • Dla pakietu „Managed” i „SEO” konfigurujemy narzędzia analityczne, takie jak Google Tag Manager, Analytics, Search Console, Pixel Facebooka etc. oraz agregujemy dane z tych usług i dostarczamy cyklicznie, czytelne raporty.
  • Dla pakietu „SEO” dodatkowo monitorujemy stronę pod kątem pozycji i skuteczności na określone słowa kluczowe oraz przygotowujemy cykliczne raporty skuteczności witryny.

* Podane ceny nie zawierają podatku VAT a przedstawiona oferta ma charakter informacyjny.