Brief Kampanie

Wypełnij brief dla kampanii reklamowych

Pomoże nam to poznać Twoje oczekiwania odnośnie realizacji kampanii reklamowej oraz ułatwi naszą współpracę. Nie musisz wypełniać wszystkich pól jeśli uważasz, że czegoś nie wiesz lub nie ma takiej potrzeby.

Zarezerwuj sobie co najmniej pół godziny na rzetelne podanie danych - min. od tego  będzie zależała skuteczność i trafność naszych działać. Formularz najlepiej wypełniać na komputerze / laptopie.

I. Dane kontaktowe


II. Jaki jest powód i cel prowadzenia kampanii reklamowej?


IV. Twoja firma / marka

te informacje pomogą nam zrozumieć Twoją działalność i dopasować projekt aby przynosił Ci korzyści


III. Grupa docelowa / potencjalny klient

Do utworzenia skutecznych reklam potrzebne są informacje na temat Twoich potencjalnych klientów. Jeśli nie masz rzeczywistej grupy docelowej to musimy utworzyć profil "idealnego" klienta aby skierować do niego właściwy komunikat.


1/3 Relacja biznesowa
2/3 Dane demograficzne i geograficzne
3/3 Komunikacja

IV. Obszar działania i budżet

Wybierz za pomocą jakich systemów chcesz realizować kampanie reklamowe


Wybierz budżet, który chcesz przeznaczyć na działania reklamowe. Budżet musi być adekwatny do ilości produktów / usług, obszaru (ilości odbiorców) i konkurencyjności w danym segmencie. Jeśli budżet będzie zbyt mały to reklamy będą nieefektywne. Dowiemy się o tym w ciągu pierwszego miesiąca. Zalecany minimalny czas trwania kampanii to 3 miesiące. Po takim okresie będzie można uznać reklamy za optymalne i efektywne lub nie.

1000
6

Wybierz budżet, który chcesz przeznaczyć na działania reklamowe. Budżet musi być adekwatny do ilości produktów / usług, obszaru (ilości odbiorców) i konkurencyjności w danym segmencie. Jeśli budżet będzie zbyt mały to reklamy będą nieefektywne. Zalecany minimalny czas trwania kampanii to 1 miesiąc. Po takim okresie będzie można uznać reklamy za optymalne i efektywne lub nie. Nie prowadzimy jednorazowych kampanii (np. reklama wydarzenia) lub z góry ograniczonych czasowo.

3
1000

Na podstawie danych z tego formularza oraz ew. dodatkowych uzgodnień, otrzymasz wycenę naszych działań w zakresie zaprojektowania i wdrożenia systemu reklamowego, jego obsługi, optymalizacji i analityki.

V. Konwersja

Konwersja to konkretny i mierzalny cel kampanii reklamowych. Oznacza wykonanie działania przez osoby ze zidentyfikowanych grup docelowych.


* Budowa zasięgu / rozpoznawalności marki. Cel = wyświetlenie reklamy.